Lokal biurowy w odrestaurowanej kamienicy.

Mieszkanie na sprzedaż
4 600 000 PLN, Pow. 248,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
248,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
7
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście Południowe , Pl. Unii Lubelskiej
Rok budowy:
1914
Piętro:
0 na 6
Numer oferty:
3395838
Cena za m2:
18511.07 PLN
Piękne mieszkanie wykończone pod lokal biurowy w odrestaurowanej kamienicy z portiernią, w prestiżowym miejscu w pobliżu Belwederu, Łazienek Królewskich  i Placu Unii Lubelskiej.


Wysokość pomieszczeń 340cm.

Rozkład pomieszczeń:
Z lokalu obecnie wymontowane zostały przeszklenia widoczne na zdjęciach.
Obecny układ to przestronny hol z miejscem na recepcje, otwarta przestrzeń o powierzchni 56m2, 2 oddzielne gabinety, toaleta gościnna, pomieszczenie socjalne, łazienka. Schodami wewnętrznymi prowadzącymi z holu schodzimy do klimatycznego, wysokiego przyziemie z oknami pod mieszkaniem o powierzchni 112,90 m2. Przyziemie posiada 4 pokoje oraz 2 łazienki.

Standard:
Biuro znajduje się pięknej kamienicy po generalnym remoncie.
Portier, ochrona, winda, klatki schodowe w wysokim standardzie.

Kamienica:
Kamienica została wybudowana tuż przed pierwszą wojną światową, w latach 1913-1914 dla R. Gessnera, który szybko odsprzedał ją znanemu przedsiębiorcy i inwestorowi Edwardowi Ahrendsowi. Jego wczesno-modernistyczna architektura pełna była uproszczonych detali w duchu sztuki renesansu i baroku. Charakterystyczną cecha zachowaną do dzisiaj jest portal bramy z niezwykle fantazyjnie wkomponowanym napisem z numerem hipotecznym domu - 6584.
Całkowita rewitalizacja kamienicy została zakończona w 2010 roku.
Przepiękna fasada, wejście do budynku oraz klatek schodowych podkreślają prestiżowy charakter tego miejsca. Części wspólne wykończone zostały w kamieniu i drewnie nawiązując do klasycznego szyku i elegancji tamtych lat.


Lokalizacja:
Lokal znajduje się przy malowniczej ulicy. Jest to aktualnie jeden z najbardziej pożądanych adresów w Warszawie, w otoczeniu miejskich parków, zieleni i zabytkowej zabudowy. Ten niezwykle klimatyczny zakątek znajduje się w jednej z najpiękniejszych części miasta - przy Trakcie Królewskim. Sąsiedztwo Łazienek Królewskich, Belwederu, ambasad oraz licznych instytucji rządowych dodaje miejscu ekskluzywności i prestiżu.

Tylko kilka minut metrem czy samochodem do Dworca Centralnego oraz Pałacu Kultury i Nauki. Doskonała komunikacja z każda częścią Warszawy.
Serdecznie zapraszamy na prezentacje.
Nieprawidłowy adres E-mail